בית דפוס דיגיטלי

פורסם בתאריך 7.9.2022

לטפטים וולקס בית הדפוס הדיגיטלי הגדול בישראל והיא מהחברות הראשונות שהחלו להשתמש בטכניקות דפוס דיגיטלי לעיצוב הבית והמשרד.
טפטים וחיפויי קיר הם המוצרים העיקריים שלהם, אבל הם מציעים גם סוגים אחרים של הדפסים דיגיטליים.
בית הדפוס הדיגיטלי בישראל, טפטים וולקס, מתמחה בטפטים וחיפויי קירות לעיצוב הבית והמשרד. טפטים וולקס הינו עסק בבעלות משפחתית שהוקם בשנת 2019. החברה מייצרת מוצרים איכותיים בטכנולוגיית הדפוס הדיגיטלית העדכנית ביותר.
טפטים וולקס עובדת עם לקוחות לאומיים מישראל ולקוחות בינלאומיים מאז הקמתה ומספקת להם שירותי עיצוב בהתאמה אישית.
המוצרים של טפטים וולקס Wallex זמינים לרכישה מקוונת באתר האינטרנט שלהם או דרך המפיצים שלהם ברחבי העולם.
לטפטים וולקס צוות עיצוב שיכול לעזור לכם ליצור טפט משלכם על ידי התאמה אישית של הצבעים כך שיתאימו לקירות שלכם, או שאתם יכולים לבחור מתוך אחת מהקולקציות המעוצבות מראש שלהם.

הדפסת טפט בדפוס דיגיטלי

סוגי דפוס דיגיטלי

הדפסה דיגיטלית היא תהליך המאפשר להדפיס תמונות או טקסט על נייר, כרטיס או בד. ישנם סוגים רבים של הדפסות דיגיטליות וחלקם הם:
- הדפסת הזרקת דיו
- צילום מסך
- הדפסת סובלימציה
- הטבעת נייר כסף

הדפסות דיגיטליות הן צורת הדפסה הנעשית באמצעות טכנולוגיה דיגיטלית. הדפסה דיגיטלית נמצאת בשימוש כבר שנים רבות והיא אחת מצורות ההדפסה הפופולריות ביותר בעולם.
ישנם סוגים רבים ושונים של הדפסות דיגיטליות ולכולם יש את האיכויות הייחודיות שלהם. הסוגים הפופולריים ביותר הם הדפסי הזרקת דיו, שניתן להשתמש בהם לפוסטרים, באנרים, פליירים, טפטים ועוד.
התהליך מתחיל בכך שמעלים את העיצוב למדפסת באמצעות קובץ דיגיטלי ולאחר מכן המדפסת שולחת אותו למכשיר שסורק אותו כך שניתן יהיה להדפיסו על נייר או חומרים אחרים.

וולקס טפטים בדפוס דיגיטלי

טפטים בדפוס דיגיטלי

הדפסה דיגיטלית של טפטים מאפשרת הרבה יותר התאמה אישית מהדפסה מסורתית. עם זאת, להדפסה דיגיטלית יש גם כמה חסרונות - היא לא עמידה כמו טפט מסורתי (גליל טפט קלאסי) ואין לה את אותו מרקם או תחושה (טקסטורה).
הדפסה דיגיטלית היא תהליך המשמש להדפסת תמונות דיגיטליות על מגוון משטחים. אחד המשטחים הפופולריים ביותר להדפסה דיגיטלית הוא טפט. ישנם יתרונות רבים לתהליך זה, כמו היכולת להדפיס על כל משטח ויכולת להדפיס בכל גודל או צורה.
הדפסה דיגיטלית של טפטים היא תהליך שבו המדפסת מדפיסה את עיצוב הטפט במיוחד עבור מידות הקיר המדויקות. תהליך זה ידוע גם כהדפסת טפטים דיגיטלית או הדפסת בד דיגיטלית.
היתרונות בשימוש בטכנולוגיה זו הם שהיא מהירה יותר, נקייה וחסכונית יותר משיטות מסורתיות. זה גם נותן למעצבים יותר חופש יצירתי כי יש להם פלטת צבעים הרבה יותר גדולה לעבוד איתה.
ישנם מקרי שימוש רבים לטכנולוגיה זו בעולם של היום, כגון פרסום, עיצוב פנים, אופנה וקמעונאות.

טפט בדפוס דיגיטלי על קיר