טפט לבבות בעיצוב חם ואוהב

פורסם בתאריך 26.10.2022

למעצבי פנים יש סיבה לשמוח. העיצובים של טפטים בסגנון לבבות חוזרים היום לאופנה, ובעלי בתים רבים מעוניינים לעצב את בתיהם בסגנונות מרגשים ומסבירי פנים. טרנד עיצוב פנים זה כובש כעת את תעשיית העיצוב בסערה.
הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על עיצוב הבית שלכם עם טפטים של לבבות, כולל היתרונות. כך תוכלו לשלוט בעיצוב הפנים של החדרים בביתכם - כולל חדר השינה שלכם, עם
טפט לבבות שיגרום לכם להיות מאושרים תמיד.

טפט לבבות בחדר תינוקות

סגנונות מתקדמים של טפטים מוצגים היום בבתים רבים

טפטים מציגים סגנון עיצוב פנים נועז, עם יצירת הדפסים תוססים שמוסיפים דפוסים חדשים לבתים. בנוסף, הטכנולוגיה התקדמה - מה שמאפשר לחדש חומרים המעניקים טקסטורות שונות של פני הטפט.
הדפסת
טפט תלת מימד בעיצוב לבבות מושכת בעלי בתים רבים, שמכירים ביתרונות הרבים של סגנון עיצוב זה לבתיהם.

סגנון עיצוב רבגוני

עם עיצובים מתקדמים של טפטים, בעלי בתים יכולים להשלים ביעילות כל נושא של עיצוב פנים. לכן, אם אתם מחפשים להחדיר את גורם הוואו הזה לחלל המגורים שלכם, חשבו על עיצובים מיוחדים שישיגו תוצאות אדירות ביעילות.
טפט לבבות מציע מגוון אפשרויות, מסגנונות גימור של ויניל, טקסט, או לבנים, טפטים הם מרכיב עיקרי בעיצוב פנים. בנוסף, ניתן להשתמש בצבעים נועזים כדי להדגיש את הקירות. על מנת להשיג מראה יוקרתי, לכו על נייר גדוש.

הכי מומלץ טפט לבבות ורוד

מומלץ לבחור עיצוב מעודן של לבבות ורודים בגימור ייחודי. טפטים אלו אידיאלים לשילוב עם עיצוב פנים בסגנון וינטג', ואם יש לכם ילדים או חיות מחמד בבית, מומלץ להשקיע בטפט ויניל שקל לנקות אותו.

התקנה מהירה

בכל הנוגע לשיקולי ההתקנה, ניתן להתקין טפט לבבות בקלות ובפשטות. בניגוד לצביעת הקירות, התקנת אלמנטים עיצוביים אלו נמשכת מספר דקות. בנוסף, אין צורך לצאת מהבית למשך כמה ימים.

טפט לבבות לרכישה בוולקס טפטים

עמידות לטווח הארוך

טפטים מחזיקים מעמד לפרקי זמן ארוכים - בדרך כלל 10-15 שנים. בניגוד לצביעה מחודשת של קירות – שיש לבצע ברוב המקרים אחת לשלוש עד חמש שנים - טפטים הם השקעה לטווח ארוך בעיצוב פנים.

כיסויים מתאימים

האם הקירות שלכם דקים? האם הם במצב רע שמצריך סיוד מחדש? במקרים אלו, טפטים יכולים להיות הפתרון האידיאלי שלכם, ומומלץ לבחור טפטים דקים - הם יעזרו לכסות את אזורי הפגמים וליצור אפקט אמנותי מרהיב.

טפטים שמשדרים את המסר 'אני אוהב אותך' בלי מילים

עם עיצוב מתקדם של טפט לבבות בהתאמה לסגנון עיצוב הפנים של הבית, ניתן ליצור אפקט ויזואלי מדהים. מיצירת מראה מרהיב ועד למראה אסתטי ייחודי - ריצוף קירות עם טפטים אלו משדר בקביעות וללא מילים את המסר 'אני אוהב אותך', וזהו פתרון עיצוב פנים מודרני שחולל מהפכה בענף.

טפט לבבות על הקיר