טפט נקודות שעושה חשק לרקוד

פורסם בתאריך 21.10.2022

נקודות - אחת הצורות הקלאסיות ביותר משדרגת כל חדר בבית עם טפט שמעוצב בסגנון של נקודות אלו שאינן סדירות בצורתן ומפוזרות על הקיר! מושלם לעיצוב פנים בסגנון מודרני, שמספק לבית יתרון של ייחודיות.
עיצוב
טפט נקודות מתאים לחדרי המגורים, חדרי שינה, פינת האוכל, המטבח, חדרי הרחצה וכל חלל אחר שתרצו לעצב בסגנון חמים ומזמין, בשלל צבעים מזמינים שעושים חשק לרקוד ללא הפסקה.

קיר נקודות

למה לבחור בעיצוב העדין של טפט נקודות?

היתרונות שמגיעים עם בחירת טפט נקודות הם רבים. הנה כמה יתרונות חשובים:

איכות גבוהה

הטפטים מודפסים על נייר לא ארוג באיכות גבוהה במפעלים שמייצרים אותם בסטנדרטים הגבוהים ביותר. הם מחוזקים בסיבי ניילון ששומר על יציבות וגמישות הטפט.

צבע מט שאינו מחזיר אור

טפט נקודות שמיוצר על ניירות שאינם ארוגים, מצופה בגימור מט רך ולא מחזיר אור. זהו סגנון עיצוב מודרני, מינימליסטי, גחמני, ועם סימטריה רגועה, נקייה ותחכום כאשר הטפטים נוצרים בפלטה של צבעים שטופים בעדינות. דפוס הטפט מהווה הוא תוספת נהדרת לכל עיצוב קיר, והוא קל להפליא להתקנה או הורדה!

בטוח ולא רעיל

הטפטים מודפסים באמצעות דיו עמיד בפני כתמים, ללא תרכובות אורגניות נדיפות, על נייר נושם, ללא פולימריזציה ויניל כלוריד.
שיטת ייצור זו בטוחה כך שאתם, בני משפחתכם וילדיכם לא תהיו חשופים לכימיקלים רעילים שנמצאים בדרך כלל בצבע ובטפטים מסורתיים, שעלולות להיות להם השפעות בריאותיות מזיקות.

מבחר גדול של טפטים נקודות אצל וולקס

תחזוקה קלה

טפט נקודות קל לתחזוקה מכיוון שפני השטח של הטפט עמיד בפני נזקים, וניתן לנגב כל לכלוך או כתמי מים עם מטלית לחה או ספוג.

עמידות בפני דהיית צבע

טכנולוגיית הייצור המוקפדת מספקת תוצאות של עמידות אופטימלית בפני דהיית צבע, ועם בחירת טפט שמעוצב בסגנון פשוט של נקודות שחורות ולבנות, ניתן לקבל תוצאה של עיצוב מינימליסטי שמשתלב היטב עם כל סגנון עיצוב פנים, בעיצובים נקיים וצורות מודרניות, שמתאימים באופן טבעי לסגנון עיצוב פנים מודרני אורגני.

אפשרות להתאמה אישית לפי מידות הקירות שלכם

ניתן לבחור טפט נקודות הטפט לפי מטר מרובע במידות החדרים שבהם הם יותקנו, או לפי גלילים, כך שתשלמו רק על המידות שמתאימות לגודל הקירות שלכם.
מכיוון שכל קיר שונה בצורתו ובגודלו, חברה שמעצבת, מייצרת ומשווקת טפטים מאפשרת בחירה של
טפטים מותאמים אישית בעיצובים שונים, כך שיתאימו באופן פרופורציונלי לקירות שלכם.

טפט בעיצוב שחור ולבן מתאים לכל חדר

דוגמאות של טפט נקודות שחורות ולבנות מתאימות לצבעים השונים של כל חדר שבו תבחרו להתקין אותו, וניתן לבחור טפט שחור ולבן עם נגיעות של צבע אחר שתואם את צבעי החדר, כך שהשילוב יהיה הרמוני ומחמיא.
חשוב להקפיד להזמין את הכמות הנכונה, ולשכור שירות של מדביק טפטים מקצועי, כך שהתהליך יתנהל בהתאמה מדויקת לצרכים, למידות ולהעדפות שלכם.

טפט נקודות בחדר ילדים