הטרנד החדש של טפט טרצו משתלט על עולם העיצוב?

פורסם בתאריך 24.10.2022

בין אם אתם מעצבים את ביתכם בהתאם לטרנדים האחרונים ובין אם לא, תמיד יש סגנון חדש בתחום עיצוב הפנים, ומאמר זה בוחן את העיצובים האחרונים בהשראת טרצו שהסתננו לתחום הטפטים.
טרצו קיים, אם כי בגרסה גסה יותר מהגרסאות הזמינות היום, מאז התקופה הנאוליתית, והאסתטיקה הגרפית שלו עובדת היטב בהגדרות עיצוב פנים מודרני. לכן אין זה פלא שבעלי בתים רבים בוחרים לעצב את ביתם עם
טפט טרצו , בזכות התוצאות של הסגנונות המרהיבים שהשתלטו על עולם העיצוב בשנים האחרונות.

טפט טרצו בסלון

טרנד טפט טרצו: עיצוב פנים מעורר השראה לביתכם

בהתחשב בעובדה שכנראה בחרתם טרצו בלי להניד עפעף בגלישה באתר חברה שמציגה מגוון עשיר של טפטים, סביר להניח שאתם תוהים איך הסגנון הזה הצליח להסתנן לתוך עולם עיצוב הפנים.
כשבוחנים מקרוב את הסגנונות השונים של טפט טרצו, אפשר לראות את המשיכה המיידית שלו. הגדילו את הכתמים הבלתי סדירים של שיש וגרניט המוטבעים בפיגמנט ותוכלו להבין מדוע.
מעצבי פנים יישמו את אסתטיקת הטרצו המוחלטת הזו על משטחים שונים ושינו את הממדים והצבעים שלו, כך שהתוצאה היא טפט מרהיב שניתן להשתמש בו במספר יישומים שונים, לצד שורה שלמה של אלמנטים עיצוביים אחרים.

שיאים חדשים בסגנונות עיצוב פנים

מעצבים לוקחים את היתרונות של טפט טרצו לשיאים חדשים, פשוטו כמשמעו, מהרצפות ועד לפריטים אחרים הקשורים לעיצוב פנים, בשילוב עם ריהוט כפרי ועד יצירות אמנות, לצד שילובי הצבעים שמאפיינים סגנונות עיצוב מודרניים.
הטפטים זמינים בגוונים אפורים ועד גוונים ורודים ופסטלים, עם כתמי הדפוס הגרפי שמספקים לבתים משטחים מעניינים.

טפט טרצו של וולקס

מי שלא אוהב עיצוב פנים שמאופיין בתכונות אסתטיות נפלאות, שירים יד

טפט טרצו מציע פתרון קל גם לציפוי רצפות, במקביל להתקנה על הקירות. זהו פתרון עיצוב פנים מעשי שמשדרג את הבית, עם תוצאות נפלאות וחומרים עמידים להפליא של הטפטים, שיחזיקו מעמד לטווח הארוך. גם אם הילדים התעללו בטפט, ניתן להסיר אותו ולהתקין טפט חדש בקלות, על מנת להשיב לחיים את המראה היפה של הבית.
ניתן, כמובן, להתקין את הטפט רק במטבח או רק בחדר האמבטיה, אבל הוא מתאים לכל חדר. תוכלו, למשל, לבחור טפט בסגנון טרצו שמדמה פורצלן, בעיצוב מעורר השראה ובאפשרות התקנה קלה, ובהשוואה לקניית שיש אמיתי, טפטים זולים מאפשרים לכם לעצב את ביתכם עם משטחים דמויי שיש מרהיב, בתקציב שמתאים לכל משפחה.

ציפוי קירות

מבחינה ויזואלית, בעלי בתים רבים נמשכים לדוגמאות וצבעים מעניינים כאשר הם מעצבים את ביתם. המשיכה של יישום טפט טרצו פירושה שהעין נמשכת לתצוגה האקראית של שבבים צבעוניים המספקים תחושת תנועה.
הטפט הספציפי הזה זמין גם עם רקע אפור אם אינכם מעוניינים להוסיף צבע לקירות שלכם, ותוכלו לבחור
טפט מעוטר בנגיעות עדינות של גוונים ורודים.

טפט טרצו על הקיר