טפט עלים טרופי: כך תשדרגו את עיצוב הפנים של הבית

פורסם בתאריך 25.10.2022

מי לא אוהב להיות מוקף בטבע ובאווירה טרופית? הטבע תמיד היה מקור השראה, אשר בא לידי ביטוי בטפטים הטרופיים, בזכות הסגנון המרגיע שמסייע למצוא שלווה פנימית.
בין אם זה מרגיע, עליז או אולי אקזוטי, הטפטים הטרופיים האלה ישנו לחלוטין את החלל שלך באופן מידי ויביאו את אווירת היער הטרופי המושלמת לביתכם!

טפט עלים טרופי נון וובן

טפט עלים טרופי שמדמה עצי דקל שופעים

טפט עלים טרופי, שמדמה צורה של עץ דקל בסגנון מעניין, מתאים היטב להתקנה על שטח קיר אחד. בשילוב עם דימויי עצי הדקל השונים, התוצאה תהיה מדהימה.

טפט עם ציור ג'ירפה

ניתן לבחור גם את הפרספקטיבה ונקודת המבט מאחת החיות המוזרות והמרתקות בעולם - הג'ירפה. טפט בסגנון זה מציג את מה שהג'ירפה רואה במהלך טיול הבוקר שלה, ועל קיר אחר תוכלו להציב גם טפט חיות בצבעים עליזים.

עיצוב בהשראת החי והצומח של ברזיל

זהו סגנון של טפט שמציג תוכים מאוירים וצמחים טרופיים כדי לשחזר את התחושה של בית גידול שופע ואקזוטי.
התוכים מודגשים במשיכות צבע, מה שמוסיף למורכבות העיצוב של טפט עלים טרופי. הפריסה כוללת סמלים של יערות עד של ברזיל, המדגישה את המגוון האקולוגי העשיר של האזור.

סגנון מושלם של שוניות אלמוגים

שוניות אלמוגים העוברות לאורך כל האי יוצרות לגונות רגועות עם מים כחולים צלולים מושלמים לצלילה.
הטפט מציג גם את חיות הבר הייחודיות לאי, ובתבנית זו, מתקבלת השראה של יער גשם מרהיב, מלא בעושר של פרטים שנוצרים בדייקנות ותשוקה ליצירה. עם הטפט הזה, ניתן להכניס את הטבע לתוך הבית ולהפליג בחלומות על הרפתקאות מרגשות.

טפט עלים טרופי אצל וולקס טפטים

מגיעים עד זנזיבר

בטיול בפארק הלאומי בלב אונגוג'ה, תוכלו להציץ בג'ונגל הצפוף שכיסה פעם את כל האי, ולהתפעל מהחן המאוזן והיופי המיסטי של טבע דומם בג'ונגל.
טפט עלים טרופי בסגנון זה מציג אלמנטים בצבעי מים מעוקלים בעדינות מתחלפים בפרטים מצוירים בחדות כדי ליצור רושם מיסטי של עומק.

יש הרבה יערות יפים על הפלנטה, ואתם יכולים לבחור את הטפט שייתן לכם הרגשה של חיים בטבע

טפטים שמציגים יערות שופעים נחשבים לעיצובים הפופולריים ביותר הזמינים היום בעולם הטפטים, אבל למה לעצור שם כשלטבע של העולם יש כל כך הרבה יותר מה להציע? טפטים בסגנונות טרופיים מהווים הומאז' לג'ונגל האקזוטי.

זה הזמן לבחור את הטפט הטרופי המושלם שלכם

באתר של חברה שמציגה מגוון עשיר של טפטים מסוגים שונים, תוכלו למצוא את הטפט המושלם שלכם, מהדפסים אלגנטיים ועד נועזים, וכמובן גם עם הדפסי יער יפהפיים של טפט עלים טרופי! באתר תוכלו לבחור מתוך למעלה ממאות עיצובים ולמצוא את הטפט המושלם לצרכים שלכם.
הטפטים זמינים במגוון סגנונות עיצוב ושפע אפשרויות, כך שאין ספק שתוכלו לקבל השראה לסגנון משגע של עיצוב פנים לביתכם.

טפט עלים בסגנון נוף