טפטים איקאה

פורסם בתאריך 21.8.2022

איקאה, שהיא חברת ריהוט שוודית, כפי שאתם כבר מכירים, מוכרת טפטים מאז שנות ה-70. חברה שמוכרת עיצובים ודוגמאות שונות בחנויות שלה.
בפוסט זה נדבר על הטפט של איקאה ועל איך ניתן להשיג ממש את אותו הטפט, באותה איכות ועיצוב, במחיר אטרקטיבי יותר!
בשנות ה-80, איקאה הציגה את ליין הטפטים שלה שעוצב להיות במחיר סביר וניתן לקנות אותו בחנויות. זו הייתה הפעם הראשונה שאנשים רבים הצליחו לקנות את הטפט שלהם מבלי לעבור תהליך של קנייתו ממעצב מקצועי והתקנתו בעצמם. הטפט של איקאה הפך לפופולרי מכיוון שהוא היה זול וקל להתקנה בהשוואה לסוגים אחרים של טפטים באותה תקופה.

טפטים למטבח איקאה

טפטים הם דרך מצוינת לשנות את המראה של כל חדר בבית שלכם, אבל מה שהרבה אנשים לא יודעים זה שיש סוגים שונים של טפטים לחדרים שונים בבית. סוג אחד של טפטים שאולי כדאי לשקול עבור חלל המטבח שלכם הוא טפט שניתן בקלות להדביק ולהסיר.
טפטים שקלים להדבקה והסרה לא יפגעו בקיר ולא ישאירו אחריהם שאריות. ניתן להסיר אותם בקלות על ידי קילוף שלהם, מה שאומר שאתם יכולים לשנות את המראה של חלל המטבח שלכם בתדירות גבוהה כך שבכל פעם שתרצו לעשות שינוי במטבח, תוכלו לעשות זאת בקלות ובמהירות!

איך בוחרים טפט למטבח

ישנן דרכים רבות בהן תוכלו לבחור טפט לקירות המטבח שלכם, אל תדאגו אם אינכם יודעים היכן להתחיל, אנחנו כאן בכדי לעזור.
מטבחים יכולים להיות מעוצבים בכל כך הרבה דרכים, אבל קשה למצוא חלל אישי יותר מהמטבח. מטבח הוא מקום שבו אנשים מבלים את רוב זמנם, והם רוצים שהוא ירגיש כמו בבית.
בחירת הטפט מושפעת בעיקר משילוב התחושה שאנחנו רוצים ליצור בחלל המטבח והסגנון (סטייל) שאנחנו רוצים לשלב.
במטבח תמיד מומלץ לבחור בטפטים בגוון אחיד. זה מונע מהמטבח להיראות עמוס מדי או להסיח את הדעת.
לצבע הקירות שלכם יכולה להיות השפעה גדולה על מצב הרוח במטבח. הוא יכול גם להשפיע על איך שאתם מרגישים לגבי הבישול והאכילה שם.

טפטים וולקס עם טפטים כמו של איקאה

טפטים וולקס - ממש כמו טפטים לקיר של איקאה

טפטים וולקס Wallex היא חברה המתמחה בטפטים ויש לה מבחר עצום של טפטים ממש כמו איקאה. יש להם למעלה מ-5,000 עיצובי טפט ייחודיים לבחירה.
יש מגוון רחב של סגנונות שונים לבחירה, ויש גם אפשרות להתאים ולעצב אישית את הטפט שלכם.

מרכז קניות טפטים איקאה