כיצד שינו טפטים גאומטריים את המשרד הישראלי

פורסם בתאריך 21.9.2022

טפטים גיאומטריים קיימים כבר זמן רב, אך הפכו פופולריים יותר רק לאחרונה בעולם העיצוב, ונמצאים בשימוש על ידי אנשים רבים בבתיהם ובמשרדיהם הפרטיים.
השימוש בטפטים הגיאומטריים נפוץ בעיקר בבתים ובמשרדים, אך ניתן לראות אותם גם בחללים ציבוריים כמו קניונים, שדות תעופה ובתי מלון.
אחת הסיבות העיקריות לפופולריות שלהם היא שהם נותנים יותר מקום לדמיון של המעצב, וגם מאפשרים למעצב ליצור אווירה עם צבעים וצורות שלא יתאפשרו עם סגנונות אחרים של טפטים.
הטפטים הגאומטריים משמשים לעתים קרובות כדי ליצור תחושת סדר, והם מספקים דרך מעניינת לשבור את המונוטוניות של עיצובי טפט נפוצים יותר כמו פסים או דפוסי פרחים.
העיצוב הגיאומטרי נקשר לעיתים קרובות גם למינימליזם, וזו סיבה נוספת לכך שהוא הפך לפופולרי כל כך בתוך משרדים וחללים אחרים שבהם רצוי מינימליזם, זה מספק תחושת סדר שיכולה להיות קשה להשגה עם עיצובים מסורתיים יותר.
המשרד הישראלי עבר מהפך על ידי הטפטים הגיאומטריים.
הדוגמאות הגיאומטריות והצבעוניות על קירות המשרדים הן כבר לא רק קישוט, הן גם דרך לשפר את מצב הרוח של העובדים, להגביר את הריכוז שלהם ולהפוך אותם ליצירתיים יותר.
ניתן לראות כי
טפטים גיאומטריים קיימים היום במשרדים רבים, להלן מספר סיבות:
-סיוע באקוסטיקה
-יצירת אווירה ייחודית
-נראות טובה ברשתות החברתיות

טפט גיאומטרי בסלון

סוגי טפטים וצורות גאומטריות

טפטים גיאומטריים הם אחד מסוגי הטפטים הפופולריים ביותר מכיוון שהם אלגנטיים ומודרניים, כמו גם שהם קלים למדי להתאים לכל פלטת הצבעים. ניתן להשתמש בהם גם כדי לספק תחושת המשכיות ונוחות בחלל או ליצור קשר אישי ומותאם עם חלל החדר.
טפטים גיאומטריים נהדרים למי שרוצה להוסיף קצת מודרניות לבתיהם. הטפטים הגיאומטריים יכולים להיעשות מצורות רבות כמו עיגולים, משולשים, ריבועים, משושים וכו’.
צורות גיאומטריות הן פופולריות בעיצוב טפטים מכיוון שקל לייצר אותן עם שבלונות או מסכי משי והן מספקות ניגודיות מעניינת כשהן מונחות על רקע רגיל.
יש אנשים שמעדיפים דפוסים גיאומטריים פשוטים בעוד שאחרים נהנים מעיצובים מורכבים עם צורות מורכבות שמצטלבות זו בזו.
טפטים גיאומטריים מגיעים בצבעים ובמרקמים רבים המאפשרים לאנשים למצוא משהו שהם אוהבים, לא משנה מה הטעם שלהם או לאיזה סוג חדר או חלל הם מקשטים.

התקנת טפט גיאומטרי בטפטים וולקס

אז למה דווקא טפט למשרד?

טפטים זה כבר לא רק לבתים! כעת, משרדים רבים מעצבים את הקירות שלהם גם בטפטים. ישנם יתרונות רבים לטפטים, אך החשוב שבהם הוא שהם עוזרים ליצור סביבת עבודה מסבירת פנים המכניסה אנשים למצב רוח טוב יותר, ומספקת תחושת שייכות וביתיות ומוסיפה לחלל המשרד קצת חיים.
הטפטים במשרד יכולים לשמש גם לשיפור הפרודוקטיביות של העובדים על ידי הפחתת רמות הרעש, ושיפור איכות האוויר. כמו גם כדי להדגיש היבטים של תרבות או ערכי החברה.

טפט גיאומטרי פסים שחורים