מעודד צבעים טפטים

פורסם בתאריך 14.7.2022

מעודד צבעים היא חנות צבע גדולה בראשון לציון, בה ניתן לרכוש מגוון צבעים דקורטיביים לעיצוב חלל הבית.
החברה פועלת עשרות שנים, והיא אחת מספקיות הצבעים המובילות והגדולות בישראל.
מלבד מגוון הצבעים העשיר שמעודד צבעים מציעים, ניתן למצוא אצליהם גם מבחר של טפטים.

טפטים לחדרי נוער - ממש כמו מעודד צבעים

טפטים הם להיט גדול בחדרי נוער. הם מאוד פופולריים גם בבתים ובבתי ספר. הם גם דרך מצוינת לעצב את החלל שלכם ולהפוך אותו לייחודי.
רבים מאיתנו גדלים עם זיכרונות של הטפטים האהובים עלינו מהתקופה שהיינו צעירים יותר, ובגלל זה אנחנו רוצים ליצור אותם מחדש לחדרי הילדים שלנו. אבל איך יודעים באיזה עיצוב כדאי להשתמש? יש הרבה עיצובים שונים בחוץ, אז זה יכול להיות קשה לבחור רק אחד.
חברת טפטים וולקס Wallex, חברת דפוס דיגיטלי, מציעה טפטים שהם בדיוק כמו של מעודד צבעים, ויש שיגידו יותר מיוחדים, ובמחירים יותר אטרקטיביים.
טפטים הם דרך מצוינת להיות יצירתיים ולהנות תוך עיצוב החדר שלכם או של ילדיכם. הם יפים, קלים להדבקה וניתן להסירם בקחטצ אם אי פעם תרצו לשנות את העיצוב.
טפטים מגיעים בכל הצורות והגדלים, כך שלא קשה למצוא אחד שמתאים לסגנון החדר שלכם.

מעודד צבעים טפט לתינוקות

הטפטים של וולקס טפטים אינם אך ורק לחדרי נוער, אלא גם לחדרי תינוקות. לוולקס טפטים שמיועדים לילדים בכל הגילאים וזמינים במבחר רחב של עיצובים.
לחברה מגוון טפטים לחדרי תינוקות וכן לחדרי נוער וחדרי שינה הורים.
טפטים לחדרי תינוקות בנים ובנות מגיעים בצבעים בהירים עם עיצובים ודפוסים חמודים ובנוסף ישנם דגמים בצבעי פסטל עם עיצובים רכים ומתוקים שנעימים לעיניים.

טפטים וולקס עם טפטים כמו של מעודד צבעים

טפטים וולקס או מעודד צבעים?

הדבר הראשון שיש לציין לגבי טפטים וולקס Wallex הוא שזהו עסק בבעלות משפחתית. הם לא תאגיד, אז זה אומר שהם יותר אישיים ויש להם הבנה טובה יותר של צרכי הלקוחות שלהם.
גם השירות שתקבלו הוא שירות יוצא דופן - טפטים וולקס עושה הכל בכדי לוודא שכל הלקוחות שלהם מרוצים מהמוצר והשירות שהם מקבלים.

טפט כמו של מעודד צבעים